Nespo

Application for concierges and their clients.
Client

Nespo

Role

UI/UX Designer

O PLATFORMIE

Nespo to platforma zrzeszająca konsjerży oraz ich klientów. Dzieki niej indywidualnie dobrani pracownicy pomagają zorgarnizować wydarzenia, podróże oraz inne zachcianki ich obiorców.

Wyzwanie

Pomysłodawcy platformy zgłosili się z potrzebą wsparcia graficznego oraz optymalizacji ich produktu zgodnie z zasadami user experience. Przedstawiona struktura aplikacja wymagała ponownej analizy i wskazania najważniejszych funkcjonalności aplikacji.

Aplikacja wymagała stworzenia uproszczonych scenariuszy zakupowych które sprawiły, że korzystanie z nich stało się przyjemne dla użytkowników. Przygotowane makiety pozwoliły przetestować produkt i jego działanie tuż przed powstaniem finalnego wizerunku aplikacji

onboarding

We are your connection to it all.

makiety
ROZWIĄZANIE

Najważniejszym elementem kreacji była definicja najważniejszych usługi w celu stworzenia przyjemnej ścieżki użytkownika.

Następnym krokiem było uproszczenie ścieżek użytkowania aplikacji. Na podstawie opracowanej ścieżki przygotowałem makiety do wstępnych testów i dalszych prac nad wyglądem graficznym aplikacji. W celu lepszego dopasowania i profilowania użytkowników zastosowano kwestionariusz składający się z 10 pytań z poszczególnymi ilustracjami.

portfolio-single-65
portfolio-single-logo
portfolio-single-66